fbpx

Čas je to nejcennější, co máme. Proto používáme mnoho vychytávek, které nám ho šetří. A je dokázáno, že nejvíce jsme volný a užíváme si ušetřený čas, kdy se cítíme v bezpečí, což pro většinu z nás znamená být doma.

 A přesně tyto cenné atributy – čas a bezpečí – získáte díky moderní zabezpečovací jednotce Somfy One.

Chrání a také respektuje vaše soukromí

 Jdete ráno do práce? Somfy One vám pošle notifikaci, abyste nezapomněli zapnout alarm. Po jeho zapnutí se otevře motorizovaná clona kamery a váš domov je střežen. Při detekci pohybu či kouře vám okamžitě přijde upozornění a nastavit si můžete také spuštění sirénu, která upozorní sousedy a pravděpodobně nezvané hosty vyplaší. Po příchodu domů se motorizovaná clona zase automaticky zavře, aby vaše soukromí nebylo narušeno. Somfy One je jediným bezpečnostním systémem na našem trhu vybaveným motorizovanou clonou, která chrání, ale také respektuje vaše soukromí – clona se automaticky otevírá nebo zavírá zapnutím nebo vypnutím alarmu nebo ji lze ovládat jediným dotekem na smartphonu a díky kompatibilitě s Amazon Echo i hlasem.

Jednoduchá a rychlá instalace

Nastavení jednotky Somfy One zvládnete přes aplikace Somfy Protect do pěti minut po jejím vybalení. Somfy One můžete používat samostatně nebo jej zapojit do systému inteligentní domácnosti tahem.

V pohodě bude i váš pes

Funkcí vestavěného pohybového senzoru je informovat vás o nežádoucím pohybu ve vašem domově. Ale co když máte kočku nebo psa? Snímač pohybu SomfyVision na základě infračervené a obrazové analýzy vašich domácích mazlíčků rozpozná a alarm nespustí.
Co Somfy One obsahuje?

Nové bezpečnostní řešení Somfy One obsahuje HD kameru s nočním viděním, alarm, pohybové čidlo i sirénu 90+ dB, kterou můžete ovládat na dálku. Dostupný je i varianta Somfy One + se záložní baterií. Vždy máte navíc možnost připojit k Somfy One další bezpečnostní komponenty – desítky senzorů, hands-free klíčenek, vnitřní i venkovní sirény či další kamery.

Kromě funkcí zajišťujících vaše bezpečí je Somfy One designovým prvkem, který díky svému jednobarevnému a minimalistickému provedení ladí s každým interiérem. Na výběr máte bílou nebo černou variantu, která za design získala ocenění Design Award 2017.