fbpx

Koupaliště bývají přes letní prázdniny přeplněné, a tak několik rodiny uvažují o pořízení si vlastního bazénu. Někteří upřednostní menší nafukovací bazény, někteří zase bazény zapuštěné do země. Abyste si však během léta mohli vychutnávat příjemné chvíle u bazénu, je třeba si zkrášlit okolí bazénu na zahradě.

Vyměňte dlažbu za modernější a bezpečnější Okolí bazénu by měla lemovat dobrá, a hlavně bezpečná dlažba. Častokrát se však bazén rozhodneme umístit na místo, kde taková dlažba chybí.

Pokud nemáte kolem bazénu dlažbu, dříve, než tento rok opět vytáhnete bazén, zpevněte si půdu na místě, kde jste měli loni bazén a položte tam kvalitní dlažbu.

 Dlažba kolem bazénu by měla být pevná, protiskluzová, měla by se snadno udržovat a měla by být i nárazuvzdorná. Všechny tyto kvality splňuje moderní dlažba kolem bazénu z kvalitního přírodního kamene nazývaného travertin. Výhodou travertinovém dlažby kolem bazénu je i to, že při vysokých teplotách se nerozpálí, díky čemuž budete moci po ní chodit i bosí a nepopálíte se.

 Popálené chodidla, modřiny a zlomeniny se vám při tak kvalitní dlažbě, jakou je travertinová, budou vyhýbat. Na dlažbě rozhodně nešetřete a vyberte si takovou, která je nejen moderní, ale i bezpečná.

Bazénové lemy z travertinu pro zapuštěné bazény Pokud se vám nadzemní bazény příliš nelíbí a uvažujete o zapuštěných bazénech, pak vám doporučujeme investovat kromě kvalitní travertinovém dlažby kolem bazénu i do kvalitnějšího bazénového lemu. Aby vám barevně a materiálově ladil k dlažbě, vyberte si stejné provedení bazénového lemu, jaké má vaše dlažba kolem bazénu.

Firmy, které mají v nabídce dlažby kolem bazénu, vám dokáží vyrobit kvalitní bazénový lem z přírodního kamene ve stejném barevném provedení jaké má dlažba.

Pokud si chcete zkrášlit okolí bazénu, investujte především do kvalitní dlažby a pokud se přece jen rozhodnete pro zapuštěný bazén, myslete i na správný výběr bazénového lemu. Kvalitní travertin vás ale nezklame.