Co ještě nevíte o naší službě?

Určitě vás zajímá, jak fungujeme. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější
otázky a odpovědi, které vše popisují a vysvětlují.

Jaká se uzavírá smlouva a na jak dlouho?

Se zákazníky uzavíráme standardní nájemní smlouvu spolu se smlouvou o smlouvě budoucí kupní a to na 5 – 20 let. Pokud je to potřeba, umíme také smlouvy kratší a nebo delší. Vše tedy můžete řešit přímo s námi.

Krátkodobé nebo dlouhodobé smlouvy?

Abychom byli schopni nabízet výhodné podmínky a ekonomickou stabilitu, zaměřili jsme se na dlouhodobé pronájmy. Všichni zákazníci tak s námi podepisují minimálně pětiletou smlouvu.

Potřebuji potvrzení o příjmu?

Naše služba je bez prokazování jakéhokoli příjmu

Co když mám záznam v registru dlužníků nebo exekuci?

Nejsme banka, záznamy v registrech nebo exekuce nám nevadí. Člověk se může dostat do jakékoliv situace a my to dobře víme.

Od kdy budu bydlet v mém novém bytě nebo domě?

Od podpisu smlouvy máme tři měsíce na vyřízení veškerých formalit ohledně nemovitosti. Veškerá administrativa kolem nákupu nemovitosti, zápisu do katastru nemovitostí, pojištění nemovitosti netrvá déle než tři měsíce.

Je COOLNÁJEM.cz realitní kancelář?

Ano, ale zabýváme se pouze nákupem a následným pronájmem bytových nemovitostí na splátky formou nájmu.

Vyplatí se mi vaše služby?

Zcela nepochybně. Nejsme banka ani úvěrová společnost a vše jsme vymysleli tak, aby se vám to vyplatilo a nemuseli jste se o nic starat. Tuto službu poskytujeme včetně veškerého servisu (stejná výše nájmu po celou dobu trvání smlouvy, daň z nemovitosti, pojištění, údržba, revize a další služby s tím spojené)  Dům nebo byt na splátky může mít od nás opravdu každý a to bez ohledu na výši příjmu, záznamy v registrech či exekuce.

“Udělejte správné rozhodnutí a zajistěte si dům na splátky bez starostí!”