fbpx

Zima může být krásným ročním obdobím, pokud sníh vše kolem nás zahalí do bílé. Že zima bude bílá a čistá, již několik let není samozřejmostí. My ale víme, jak si povznášející čistotu a svěžest tohoto období zařídit v ložnici. Proto vám opět přinášíme několik inspirací.

pastelové odstíny

Pokud se chceme v ložnici naladit na zimu, určitě bychom měli zvolit světlé pastelové odstíny, například modré a fialové, případně růžové, která vnese něhu do vaší ložnice.

Čistá bílá je stále IN

V tomto případě není nad čím přemýšlet, zkrátka si vybereme čistě bílou ložní prádlo, které nám poskytne nejen dokonalý designový zážitek, ale i luxusní odpočinek. Někdo preferuje povlečení s jemnými světlými vzory. 

Fialová – ztělesněná něha s nádechem chladu

Pokud vás něco může jemně pohladit, a přitom ve vás zanechat silný zážitek, je kombinace světlých a tmavých odstínů fialové barvy. Fialová je sice intelektuální barvou, která podporuje přemýšlení a tvůrčí činnost.

Se zimou se pojí i otázka materiálu

První věc, která zcela určitě zaujme při příchodu do ložnice jsou barvy a celkový design povlečení. Aby nám v nich bylo opravdu báječně a mohli jsme si je užívat plnými doušky, potřebujeme materiál, který v zimě zahřeje a bude na dotyk příjemný. Příjemně vám může být v povlečení vyrobených z kvalitního bavlněného saténu.